Genel Müdür Mesajı

Sözmer Grup ailesi olarak 3’üncü yılımıza girerken geçmişimize dönüp baktığımızda bugün neleri başarabildiğimizi çok daha iyi görebiliyoruz. Franchise’de oluşturduğumuz vizyonumuz ile 3 yıl önce başlatmış olduğumuz çalışmalarımızla tüm Türkiye’de güzel işlere imza attık. Haklı gururumuzu tüm iş ortaklarımız ve müşterilerimizle paylaşmaktan onur duyduğumuzu tekrar belirtmek isterim. 

Sözmer Grup olarak özellikle sektöründe lider yerli ve yabancı iş ortaklarımızla çalışmalar yapmaya başladık. Amacımız yatırımcılarımızın bizlerle hareket ettikleri alanlarda stratejilerimiz doğrultusunda en fazla noktaya, en hızlı şekilde ve en kaliteli ürünle ulaşmaktır.

Sözmer Grup olarak organizasyon yapımıza da değinecek olursak; konusunda son derece tecrübeli ve eğitimli bir kadroya sahibiz. Kendi içinden yetiştirdiği insan kaynağına yatırım yapan şirketimiz dönemsel olarak uluslararası ya da yerel üretici şirket tecrübesi olan yöneticileri de bünyesine alarak kültürleri geliştirmeye ve birleştirmeye çalışmaktadır. Sürekli olarak büyümeyi ve gelişmeyi ilke edinen Sözmer Grup, bu misyonu gelişim ve değişim fırsatlarını gözeterek devam edecektir.

Genel Müdür

Murat Yanbay